Skambinkite +37068164527

 

Baltarusijos vizos gavimas

  Pasas turi galioti mažiausiai 3 mėn. po vizos galiojimo pabaigos, nesuplėšytas, tvarkingos būklės

  Pase turi būti ne mažiau nei 2 tušti puslapiai vizai įklijuoti (“kiti užrašai”, “paso galiojimas” nesiskaito)

  Vizos įforminamos (neskaitant tranzitines) pagal įsigyto draudimo galiojimo trukmę (minimali suma 10 000 EUR), draudimą padarome mūsų biure

  Vaikams iki 16 metų reikalingas gimimo liudijimo originalas ir abiejų tėvų pasų kopijos

  Nuotrauka turi būti spalvota, baltame fone, ne senesnė 6 mėn. (3,5 x 4,5 cm), veidas turi sudaryti 80% visos nuotraukos ploto. Nuotrauką vizai padarome mūsų biure nemokamai!

  Pateikiami anketai duomenys: 

  1. Vardas, pavardė (+ mergautinė)
  2. Gimimo šalis ir miestas
  3. Namų adresas ir tel. nr.
  4. Darbovietės pavadinimas, pareigos, adresas, kontaktinis tel.
  5. Kviečiančio Baltarusijos piliečio asmens duomenys
  6. Paskutino vizito Baltarusijoje data

  Baltarusijos vizos perklijuoti iš seno paso į naują galimybės nėra!

 Forminant Baltarusijos vizą iki 30 d. laikotarpiui būtina pateikti kviečiančio Baltarusijos piliečio paso kopiją

Visų terminų verslo vizoms privaloma pateikti Baltarusijos įmonės kvietimą (“hodataistvo“), tinka ir skanuota kopija

 

Baltarusijos daugkartinės metinės vizos LR piliečiams

  Daugkartinei 3, 6 ar 12 mėn. Baltarusijos verslo vizai reikalinga sutartis su Baltarusijos partneriais, pažyma iš darbovietės apie užimamas pareigas, pažyma iš SODROS (pažyma apie draudiminius laikotarpius), kvietimas (hodataistvo) iš Baltarusijos partnerių (galima pateikti skanuotą kopiją).

 Daugkartinė metinė privati Baltarusijos viza išduodama LR piliečiams, kurie turi įsigytą Baltarusijoje nekilnojamąjį turtą arba yra Baltarusijos kompanijos įkūrėjai. Šiuo atveju pateikiami tai patvirtinantys dokumentai (įregistruoto Baltarusijoje nekilnojamojo turto pažyma arba kompanijos statutas atitinkamai). 

 Nuo 2020 m. liepos 1 d. daugkartinė metinė privati Baltarusijos viza gali būti išduota pagal gimimo dokumentus tik tiems LR piliečiams, kurie yra patys gimę Baltarusijoje (reikia pateikti gimimo liudijimo originalą).

 Nuo 2020 m. liepos 1 d. LR piliečiams kurių artimas giminaitis (pvz. mama, tėtis, senelis, močiūtė) gimė Baltarusijoje metinės vizos bus išduodamos tik tuo atveju, jei artimas giminaitis yra Baltarusijos pilietis, arba turi nuolatinį leidimą ten gyventi ir pateiks nustatytos formos kvietimo originalą (“zajava“) bei giminystės ryšį patvirtinančių dokumentų originalus.

  Baltarusijos piliečių sutuoktiniams metinės Baltarusijos vizos bus išduodamos pateikus kvietimo originalą (“zajava“) ir santuokos liudijimo originalą.

  Nuo 2020 m. liepos 1 d. įsigaliojus ES ir Baltarusijos Respublikos susitarimui dėl supaprastinto vizų režimo, daugkartinė metinė Baltarusijos viza gali būti išduota pagal pateiktą Baltarusijos piliečio (nebūtinai giminaičio) kvietimą, kurį jis asmeniškai gali įforminti atvykus į Baltarusijos konsulatą Vilniuje kartu su kviečiamuoju asmeniu. Svarbu! Baltarusijos pilietis turi turėti ir pateikti kartu su pasu savo leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje.

Jeigu tokios galimybės nėra, Baltarusijos pilietis LR piliečiui gali įforminti MID (rus. Министерство иностранных дел) kvietimą metinei vizai gauti, kreipiantis Baltarusijoje į Užsienio reikalų ministeriją. Vizos įforminimui reikės pateikti šio kvietimo originalą ir kviečiančio asmens paso kopiją.

 

Baltarusijos vizos kainos ir tipai

*Galioja tik turintiems tokį pagrindą: gimę Baltarusijoje artimi giminaičiai, kurie yra Baltarusijos piliečiai (turi užpildyti ir pateikti originalų kvietimą).  

Vizos užsakymui nurodykite Jūsų kontaktinį telefoną ir mes Jums perskambinsime!

    Grįžti į vizų puslapį