Skambinkite +370 646 60 232

Užpildykite žemiau esančią formą, prisekite paso (-ų) nuotrauką.

Netrukus į Jūsų el. paštą atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Po apmokėjimo gavimo 3 val. bėgyje gausite įformintus dokumentus (leidimą+draudimą) į el. paštą!

Leidimo kaina 8 EUR/asm. + draudimas (priklauso nuo dienų sk.)

Maksimalus buvimo laikas Gardine iki 10 parų.

Išvykimo data nuo(*)

Grįžimo data iki(*)

Pasirinkite pasienio punktą per kurį važiuosite(*)

Ar turite privalomą kelionės draudimą? (*)

Įkelkite paso (-ų) skaną(*)
Bendrieji reikalavimai aplankyti Gardiną be vizos 

  Būtinas galiojantis bent 3 mėn. po kelionės pabaigos pasas (asmens tapatybės kortelė netinka), nesuplėšytas, tvarkingos būklės 

  Turi būti įsigytas sveikatos draudimas (minimali suma 10 000 EUR), draudimą padarome vietoje, arba el. būdu

  Grynieji pinigai – turistas su savimi privalo turėti kiekvienai buvimo dienai bent 21 EUR

  Leidimas vykti į Gardiną – įforminame 3 val. bėgyje, galima atsiųsti nuskenuotą pasą su tiksliomis kelionės datomis į el. paštą info@vizalija.lt arba užpildyti online formą. 

Leidimas iki 5 dienų į Gardiną  kainuoja 8 EUR asmeniui + draudimas 2 EUR (priklauso nuo dienų sk.).

Leidimas 5 ar daugiau dienų į Gardiną kainuoja 9 EUR asmeniui + draudimas 3 EUR (priklauso nuo dienų sk.). 

Vykstant grupe nuo 8 asmenų leidimo įforminimas tik 6 EUR!

 Įvažiavimo į Gardiną taisyklės | Правила пребывания в Гродно | Rules to visit Grodno

 Ką aplankyti Gardine, lankytini objektai Gardine

Bevizis Gardino regionas

Be vizos turistai gali aplankyti Gardino miestą ir Augustavo kanalo apylinkes.

   

Leidimo į Gardiną galiojimas

Be vizos turistams Gardine leidžiama išbūti iki 10 parų. Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams, atvykusiems į Gardiną iki 10 parų registruotis Baltarusijos Migracijojos tarnyboje nereikia!

Sienos į Gardiną kirtimo taisyklės

Sienos kirtimas su leidimu yra leidžiamas tik nustatytuose Gardino pasienio punktuose. Keliaujant su mašina būtina užpildyti  deklaraciją. Keliaujant iš Lietuvos reikia važiuoti per Druskininkus ir kirsti sieną Privalkos (Švendubrės) ar Privalkos (Raigardo) pasienio kontrolės punktuose. Taip pat nuo 2018 m. leidžiama į Gardiną be vizos vykti ir traukiniu bei lėktuvu. Keliaujant iš Lenkijos  galioja Lesnaja (Rudavka), Bruzgi (Kuznica Bielostockaja) pasienio kontrolės punktai.

Keliaujant automobiliu į Gardiną privaloma įsigyti žalią kortą (originalas, atspausdintas ant žalio popieriaus). Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie keliai Baltarusijoje yra mokami! Keliaujant į Gardiną iš Lietuvos nemokamas kelias P-42: KP “Privalkos”- Крыничная – Гожа – Зарица – Гродно.  Keliaujant iš Lenkijos: KP “Bruzgi” – nuvažiuoti nuo trasos M-6 Bruzgi kaimo rajone – Коробчицы – Гродно.

Keliaujant autobusu būtinai patikrinkite jo važiavimo maršrutą, kadangi kai kurie autobusai iš Vilniaus į Gardiną važiuoja per kontrolės punktą “Бенякони/Шалчининкай”. Be vizos per šį punktą važiuoti negalima! Atvažiuoti autobusu į Gardiną galėsite tik per nustatytus bevizio įvažiavimo punktus (Raigardo arba Privalkos). Autobuso bilietai į Gardiną gali būti įsigyti mūsų internetinėje svetainėje arba tel. +37064660232, taip pat ir mūsų biure.

Vykstančio maršrutinio autobuso Vilnius-Gardinas-Vilnius tvarkaraštis:

 Mokamų Baltarusijos kelių žemėlapis Beltoll.

Kelionės dokumentai į Gardiną

Turistas privalo saugoti kelionės dokumentus nuo atvykimo į Gardiną iki išvykimo iš šalies momento (leidimas ir sveikatos draudimas).

   Ekskursijos, pažintinės programos Gardine

Pilnai organizuojame grupines ir individualias ekskursijas Gardino mieste! Sudarome programą, atsižvelgiant į jūsų pomėgius ir poreikius. Susisiekti tel. +37064660232.

Gardinas – karalių miestas

 10.00– apžvalginės ekskursijos su gidu pradžia. Gardinas – tai karališkų pilių ir rūmų, senovinių bažnyčių ir cerkvių miestas. XVI amžiuje dėl miesto nuostabios architektūros, Gardinas buvo įtrauktas į Kelno enciklopediją Brown kaip vienas  gražiausių miestų Europoje. Miestas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose 1127 m.  Jau XII amžiaus pradžioje Gardinas buvo kunigaikščio Vsevlodko Kunigaikštystės centru.

Ekskursija prasideda Gardino senamiestyje prie Senosios pilies, pastatytos dar Vytauto Didžiojo laikais, sugriautos Teutono ordinu ir perstatytos Steponu Batoru į Karališkuosius renesansinius rūmus. Greta Senosios, Naujoji pilis. Tai paskutinio Abiejų Tautų Respublikos valdovo Stanislovo Augusto Poniatovskio rezidencija. Būtent šitoje pilyje įvyko Nebylusis Seimas, veikė LDK iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Tarp dviejų pilių didingai stovi Vytauto Didžiojo skulptūra (autorius Ipolitas Užkurnys).  Ekskursijos metu pamatysite Gaisrinės bokštą. Šio bokšto apžiūros aikštelėje kiekvieną dieną 12 val. trimituoja trimitininkas. Tai nuostabi tradicija. Netoli bokšto, Didžioji Choralinė sinagoga. Tai buvusiojo Gardine žydų kvartalo centrinė Sinagoga.   Holokausto metu  šioje vietoje buvo didelis geto. Prieiname prie Sovietskaja aikštės, apžiūrime paminklą susprogdintai 1961 metais Vytauto pirmajai katalikiškai bažnyčiai Gardine. Netoli Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčia – vienas įspūdingiausių vėlyvojo baroko sakralinės architektūros paminklu, savo dydžiu ir reikšme prilygstanti Krokuvos ir Vilniaus jėzuitų bažnyčių. Gardine centre yra pėsčiųjų gatvė. Daugelis šios gatvės namų turi išskirtinė istoriją – buvusioje berniukų gimnazijoje du metus mokytojavo Lietuvos kalbininkas Jonas Jablonskis, dėstė graikų ir lotynų kalbas.

Ekskursijos metu aplankote XII amžiaus priemiestyje statyta pirmoji mūrinę Šv. Boriso ir Glebo cerkvę.

Antanas Tyzenhauzas – LDK rūmų iždininkas ir karališkųjų ekonomijų administratorius, 1765 metais iš karaliaus Stanislovo Paniatovskio gavo valdyti Gardino seniūniją. Lietuvos pramonės kūrėjas Antanas Tyzenhauzas davė pradžią lietuviškam baletui- Gardine pastatė pirmąjį baleto teatrą. Aplink buvo įkurtas pirmasis E.Ž. Žilibero botanikos sodas su Šveicarijos slėniu. Prie E.Ožeškienės namo-muziejaus 1905-1907 metais buvo pastatyta Katedra, kaip paminklas žuvusiems Rusijos-Japonijos karo metu. Prie pat Kupalos universiteto (buvusis mergaičių gimnazijos pastatas) Liuteronų bažnyčia.

12.00 – tradiciniai sotūs baltarusiški pietūs

Turėsite galimybės susižavėti ir paragauti baltarusiškų liaudies patiekalų. 

13.00 – ekskursijos po kultūros objektus tęsinys

15.00 – apgyvendinimas viešbutyje. Jeigu vykstama su nakvyne.

16.00 – 17.30 – Edukacinė folklorinė programa pas “Пани Пышка”.  “Pani Pyshka” pasitinka ir palydi svečius su ansambliu, šokiais, pramogomis, konkursais, “Medovuhos” degustacija. Toliau svečiai mėgaujasi barbekiu su užkandžiais restorane “Pas Pani Pyshka”.

17.30 – Laisvas laikas. Apsipirkimo metas, aplankyti parduotuves, arba pasivaikščioti  Žilibero parke, aplankyti E. Ožeškienės muziejų, muziejų „Gorodnica”, ar senovinių lygintuvų muziejų (Sovetskaja g. 7-23), užsukti į Gardino zoologijos sodą. Ir dar daug, daug kitų įdomių objektų.

Parduotuvės apsipirkti Gardine, adresai:
1. “Old City” prekybos centras (ул. Дубко 17)
2. „Neman“ prekybos centras (ул. Советская 18)
3. Parduotuvės Sovetskaja gatvėje (ул. Советская 6)
4. “Sviaznoj” (ул. Советская 10)
5. “Ратушный магазин“ (ул. Советская 1)
6. Firminė parduotuvė Mark Formelle (ул. Советская 5)

Kviečiame aplankyti Gardiną be vizos!

Užpildykite žemiau esančią formą, prisekite paso (-ų) nuotrauką.

Netrukus į Jūsų el. paštą atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Po apmokėjimo gavimo 3 val. bėgyje gausite įformintus dokumentus (leidimą+draudimą) į el. paštą!

Leidimo kaina 8 EUR/asm. + draudimas (priklauso nuo dienų sk.)

Maksimalus buvimo laikas Gardine iki 10 parų.

Išvykimo data nuo(*)

Grįžimo data iki(*)

Pasirinkite pasienio punktą per kurį važiuosite(*)

Ar turite privalomą kelionės draudimą? (*)

Įkelkite paso (-ų) skaną(*)
Grįžti į vizų puslapį