Skambinkite +370 646 60 232

Užpildykite žemiau esančią formą, prisekite paso (-ų) nuotrauką.

Netrukus į Jūsų el. paštą atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Po apmokėjimo gavimo 3 val. bėgyje gausite įformintus dokumentus (leidimą+draudimą) į el. paštą!

Leidimo paketo kaina 12-15 EUR/asmeniui (priklauso nuo dienų sk.)

Maksimalus buvimo laikas Gardine iki 10 parų.

Išvykimo data nuo(*)

Grįžimo data iki(*)

Pasirinkite pasienio punktą per kurį važiuosite(*)

Įkelkite paso (-ų) skaną(*)
Bendrieji reikalavimai aplankyti Gardiną be vizos 

  Būtinas galiojantis bent 3 mėn. po kelionės pabaigos pasas (asmens tapatybės kortelė netinka), nesuplėšytas, tvarkingos būklės 

  Turi būti įsigytas sveikatos draudimas (minimali suma 10 000 EUR), draudimą padarome vietoje, arba el. būdu

  Grynieji pinigai – turistas su savimi privalo turėti kiekvienai buvimo dienai bent 21 EUR

  Leidimas vykti į Gardiną – įforminame 3 val. bėgyje, galima atsiųsti nuskenuotą pasą su tiksliomis kelionės datomis į el. paštą info@vizalija.lt arba užpildyti online formą

Leidimas 1 dienai į Gardiną įforminamas pagal įsigytą bent 1 turistinę paslaugą Gardine (pvz. muziejus, ekskursija, viešbutis arba taksi ir pan.). Pilno paketo leidimas+turistinė paslauga+draudimas kaina 12 EUR žmogui. 

Leidimas dviems ar daugiau dienų į Gardiną įforminamas pagal įsigytą bent 2 turistinių paslaugų paketą (pvz. viešbutis+muziejus, muziejus+ekskursija, taksi+muziejus ir pan.), pilno paketo  leidimas+turistinė paslauga+draudimas kaina 15-19 EUR žmogui (neįskaitant viešbučio). 

Vykstant grupe nuo 6 asmenų leidimo įforminimo paketas tik 10 EUR!

 Įvažiavimo į Gardiną taisyklės | Правила пребывания в Гродно | Rules to visit Grodno

 Ką aplankyti Gardine, lankytini objektai Gardine

Bevizis Gardino regionas

Be vizos turistai gali aplankyti Gardino miestą ir Augustavo kanalo apylinkes.

   

Leidimo į Gardiną galiojimas

Be vizos turistams Gardine leidžiama išbūti iki 10 parų. Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams, atvykusiems į Gardiną iki 10 parų registruotis Baltarusijos Migracijojos tarnyboje nereikia!

Sienos į Gardiną kirtimo taisyklės

Sienos kirtimas su leidimu yra leidžiamas tik nustatytuose Gardino pasienio punktuose, ten yra būtina užpildyti migracijos kortelę, nustatytais atvejais (keliaujant su mašina) – ir deklaraciją. Keliaujant iš Lietuvos reikia važiuoti per Druskininkus ir kirsti sieną Privalkos (Švendubrės) ar Privalkos (Raigardo) pasienio kontrolės punktuose. Taip pat nuo 2018 m. leidžiama į Gardiną be vizos vykti ir traukiniu bei lėktuvu. Keliaujant iš Lenkijos  galioja Lesnaja (Rudavka), Bruzgi (Kuznica Bielostockaja) pasienio kontrolės punktai.

Keliaujant automobiliu į Gardiną privaloma įsigyti žalią kortą (originalas, atspausdintas ant žalio popieriaus). Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie keliai Baltarusijoje yra mokami! Keliaujant į Gardiną iš Lietuvos nemokamas kelias P-42: KP „Privalkos“- Крыничная – Гожа – Зарица – Гродно.  Keliaujant iš Lenkijos: KP „Bruzgi“ – nuvažiuoti nuo trasos M-6 Bruzgi kaimo rajone – Коробчицы – Гродно.

Keliaujant autobusu būtinai patikrinkite jo važiavimo maršrutą, kadangi kai kurie autobusai iš Vilniaus į Gardiną važiuoja per kontrolės punktą „Бенякони/Шалчининкай“. Be vizos per šį punktą važiuoti negalima! Atvažiuoti autobusu į Gardiną galėsite tik per nustatytus bevizio įvažiavimo punktus (Raigardo arba Privalkos). Autobuso bilietus į Gardiną galite įsigyti mūsų biure arba Tel. 864660232.

 Mokamų Baltarusijos kelių žemėlapis Beltoll. Aktualu keliaujant automobiliu!

Kelionės dokumentai į Gardiną

Turistas privalo saugoti kelionės dokumentus nuo atvykimo į Gardiną iki išvykimo iš šalies momento (leidimas ir sveikatos draudimas).

   Ekskursijos, pažintinės programos Gardine

Gardinas – karalių miestas (1 diena)

 09.00– apžvalginės ekskursijos pradžia. Gardinas – tai karališkų pilių ir rūmų, senovinių bažnyčių ir cerkvių miestas. XVI amžiuje dėl miesto nuostabios architektūros, Gardinas buvo įtrauktas į Kelno enciklopediją Brown kaip vienas  gražiausių miestų Europoje. Miestas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose 1127 m.  Jau XII amžiaus pradžioje Gardinas buvo kunigaikščio Vsevlodko Kunigaikštystės centru.

Ekskursija prasideda Gardino senamiestyje prie Senosios pilies, pastatytos dar Vytauto Didžiojo laikais, sugriautos Teutono ordinu ir perstatytos Steponu Batoru į Karališkuosius renesansinius rūmus. Greta Senosios, Naujoji pilis. Tai paskutinio Abiejų Tautų Respublikos valdovo Stanislovo Augusto Poniatovskio rezidencija. Būtent šitoje pilyje įvyko Nebylusis Seimas, veikė LDK iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Tarp dviejų pilių didingai stovi Vytauto Didžiojo skulptūra (autorius Ipolitas Užkurnys).  Ekskursijos metu pamatysite Gaisrinės bokštą. Šio bokšto apžiūros aikštelėje kiekvieną dieną 12 val. trimituoja trimitininkas. Tai nuostabi tradicija. Netoli bokšto, Didžioji Choralinė sinagoga. Tai buvusiojo Gardine žydų kvartalo centrinė Sinagoga.   Holokausto metu  šioje vietoje buvo didelis geto. Prieiname prie Sovietskaja aikštės, apžiūrime paminklą susprogdintai 1961 metais Vytauto pirmajai katalikiškai bažnyčiai Gardine. Netoli Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčia – vienas įspūdingiausių vėlyvojo baroko sakralinės architektūros paminklu, savo dydžiu ir reikšme prilygstanti Krokuvos ir Vilniaus jėzuitų bažnyčių. Gardine centre yra pėsčiųjų gatvė. Daugelis šios gatvės namų turi išskirtinė istoriją – buvusioje berniukų gimnazijoje du metus mokytojavo Lietuvos kalbininkas Jonas Jablonskis, dėstė graikų ir lotynų kalbas.

Ekskursijos metu aplankote XII amžiaus priemiestyje statyta pirmoji mūrinę Šv. Boriso ir Glebo cerkvę.

Antanas Tyzenhauzas – LDK rūmų iždininkas ir karališkųjų ekonomijų administratorius, 1765 metais iš karaliaus Stanislovo Paniatovskio gavo valdyti Gardino seniūniją. Lietuvos pramonės kūrėjas Antanas Tyzenhauzas davė pradžią lietuviškam baletui- Gardine pastatė pirmąjį baleto teatrą. Aplink buvo įkurtas pirmasis E.Ž. Žilibero botanikos sodas su Šveicarijos slėniu. Prie E.Ožeškienės namo-muziejaus 1905-1907 metais buvo pastatyta Katedra, kaip paminklas žuvusiems Rusijos-Japonijos karo metu. Prie pat Kupalos universiteto (buvusis mergaičių gimnazijos pastatas) Liuteronų bažnyčia.

12.00 – išvykimas į kaimo sodybą „Tyzenhauzo palivarkas Koroline“

Turėsite galimybės susižavėti baltarusiškos gamtos grožiu, pajoti sodybos apylinkėse, paragauti baltarusiškų liaudies patiekalų. Sodyboje yra muziejus.

15.00 – išvykimas į Gardiną.

15.00 – 20.00 – Laisvas laikas. Pasivaikščioti  Žilibero parke, aplankyti E. Ožeškienės muziejų, muziejų „Gorodnica”, ar senovinių lygintuvų muziejų (Sovetskaja g. 7-23), užsukti į Gardino zoologijos sodą. Ir dar daug, daug kitų įdomių objektų.

20.00 – išvykimas namo

Ežerų kraštas, safari turas (2 dienos)

Netoli Gardino yra puiki vieta savaitgaliui, ar atostogoms su visa šeima. Jeigu nenorite važioti toli nuo Lietuvos sienos, pavargote nuo miesto šurmulio ir svajojate apie laukinę gamtą, keliaukite į Oziory – ežerų kraštą. Ekskursijos metu galėsite aplankyti fazanų sodą ir europietiško stumbro buveinę, pamatyti senuosius ąžuolynus (ąžuolams virš 250-ties metų), miško pelkes, kurios per šimtmečius apaugo mitais ir įvairiomis legendomis, gražų miško ežerą „Roman“ pasivaikščioti ekologiniais takais „Oziory“ ir „Kotra“, pamatyti Didžiojo Tėvynės karo išsaugotus paminklus Ziniakų, Gruševo, Babino, Berštų kaimuose. Netoli Parečės stovi gamtos paminklas, kurio pavadinimas „Velnių kalnas“. Kiek viename vietovės kampelyje yra labai gražūs ežerai ir kaimo sodybos. Gyvenvietės netoliese „Medaus takais“ galėsite pamatyti, kaip gaminamas medus ir paragauti liepos, grikių medaus, pasigaminti iš natūralaus bičių vaško suvenyrus.

1 DIENA

7.45 – Susitikimas su atvykstančia grupe Gardine.

8.00 – Išvykimas iš Gardino.

8.45 – Europietiško stumbro buveinės ir laukinių gyvūnų papildomo pašėrimo vietų aplankymas.

9.45 –  Atvykimas prie gamtos paminklo „Velnių kalnas“, netoli miestelio Parečė. Prie pat kalno „Velnių ežeras“. Vietiniai gyventojai įsitikinę, kad būtent šioje vietoje gyvena velniai, raganos ir laumės. Greta kalno pajausite tos vietovės atmosferą, apaugusią mitais ir legendomis.

10.30 – Apžvalginė ekskursija po miestelį Porečė. Įspūdingos bažnyčios ir labai sena geležinkelio stotis.

11.00 – Ekskursija Medaus muziejuje.  Muziejaus „Medaus kelias “ darbuotojai supažindins su naujomis medaus gaminimo technologijomis, o smaguriautojai ir saldumynų mėgėjai galės paragauti „plaktą medų“ , medų su imbieru ir užsirašyti „medaus receptus sveikatai“, įsigyti natūralaus medaus, medaus dovanų ir vaško gaminių.

12.30 – Ekskursija Babino kaime. Pamatyti Didžiojo Tėvynės karo išsaugotą paminklą.

13.30 –  Ekskursija po mišką ekologinių taku „Oziory“. Susipažinsite su unikaliomis, retomis gyvūnų ir augalų rūšimis. Pasiplaukiojimas valtimis po ežerą „Beloje“ (Baltas ežeras).

15.00 – Pietūs po atviru dangumi.

16.00 – Apžvalginė ekskursija po miestelį Oziory. Miestelis įsikūręs vaizdingoje vietovėje tarp dviejų ežerų (Rybnica ir Beloje), 25 km. į vakarus nuo Gardino miesto. Raštiniuose šaltinuose pirmą kartą jis paminėtas 1398 metais kaip Vytauto dvaras.

17.00 – Ekskursija senajame ąžuolyne, netoli miestelio Oziory.

18.00 – ekskursijos pabaiga.

19.00 – Vakarienė.

20.00 – Pramoginė programa (baltarusiško folkloro vakaras). Norintys išmoks baltarusiškų liaudies dainų ir šokių.

2 DIENA

9.00 – Pusryčiai

10.00 – Išvykimas prie miško ežero Roman.

11.00 – Ekskursija į fazanų sodą. Kaimo Novaja Ruda bažnyčios aplankymas.

12.00 – Apžvalginė ekskursija po miestelį Glušnevo. Netoli miestelio du ypatingai gražūs ežerai Verovskoe ir Dervenskoe, senos lenkų kapinės ir Didžiojo Tėvynės karo paminklas.

14.00 – Pietūs po atviru dangumi.

15.00 – Didžiojo Tėvynės karo memorialo kaime Ziniaki aplankymas. Tragiška šio kaimo gyventojų istorija labai panaši į likimą miestelio Khatyn netoli Minsko.

16.00 – Išvykimas į Gardiną

16.30 – Apsipirkimas Gardino prekybos centre «OldSity»

19.00 – Kelionė namo.

Papildomos paslaugos:

  • apžvalginė ekskursija patogia jachta 10-12 asmenims ežeru Beloje;
  • Pasiplaukiojimas valtimis grupėms (4 asmenims) po ežerą Beloje;
  • GPRS – orientavimasis su automobiliu;
  • Pramoginė programa.

Kviečiame aplankyti Gardiną be vizos!!!

Užpildykite žemiau esančią formą, prisekite paso (-ų) nuotrauką.

Netrukus į Jūsų el. paštą atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Po apmokėjimo gavimo 3 val. bėgyje gausite įformintus dokumentus (leidimą+draudimą) į el. paštą!

Leidimo paketo kaina 12-15 EUR/asmeniui (priklauso nuo dienų sk.)

Maksimalus buvimo laikas Gardine iki 10 parų.

Išvykimo data nuo(*)

Grįžimo data iki(*)

Pasirinkite pasienio punktą per kurį važiuosite(*)

Įkelkite paso (-ų) skaną(*)
Grįžti į vizų puslapį