Nuo 2018 sausio keičiasi “Ryanair” bagažo taisyklės

Nuo 2018 metų sausio 15 d. skrydžių bendrovė Ryanair keičia bagažo taisykles

Šiuo metu į saloną keleiviams leidžiama įsinešti du nustatyto dydžio rankinio bagažo vienetus – vieną mažą, rankinės dydžio bagažą, tai gali būti krepšys ar pan. (išmatavimai 35 cm x 20 cm x 20 cm), taip pat galima neštis lagaminą/kuprinę iki 10 kg , kurio išmatavimai neviršija 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Nuo sausio 15 d. įsigalioja šios Ryanair bagažo nuostatos:

Visi keleiviai, kurie neįsigijo pirmenybinio įlaipinimo bilieto:

 • Kuprinę, rankinę ar kitokį krepšį, kurio išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20 cm galės įsinešti su savimi į lėktuvo saloną.
 • Lagaminas, kurio išmatavimai iki 55 cm x 40 cm x 20 cm, priklausantis keleiviams be pirmenybinio įlaipinimo bilieto, turės būti perduotas kaip registruotas bagažas šalia įlaipinimo vartų (nemokamai).

Abu bagažo vienetai  turi būti pristatomi iki įlaipinimo vartų, kur didesnis bagažas bus paimamas į bagažo skyrių. 

Už jį papildomai mokėti nereikės.

Keleiviams su pirmenybiniu įlaipinimu bagažo tvarka nesikeičia.

Keleiviai su vaikais turės galimybę į lėktuvo saloną įsinešti ir antrą rankinio bagažo vienetą („kūdikio krepšį“), sveriantį ne daugiau kaip 5 kg.

Išimtys bus taikomos ir tiems keleiviams, kurie į saloną norės įsinešti medicininių reikmenų, būtinų jų sveikatos būklei palaikyti skrydžio metu, bet apie tai jie turėtų perspėti „Ryanair“ bendrovę iš anksto.

Ryanair bagažo mokesčiai

Nuo 2017 m. lapkričio 1 d. „Ryanair“ taiko paprastesnes pigesnio registruotojo bagažo taisykles: yra viena kaina (25 €) ir vienas dydis (20 kg).

Kiekvienas keleivis gali registruoti  iki trijų registruojamo bagažo vienetus, pradinio užsakymo metu sumokėjęs taikomus registruojamo bagažo mokesčius, pasirinkdamas pirkti 20 kg registruojamo bagažo normą.

Pateikus užsakymą, registruojamą bagažą prie rezervacijos galima pridėti naudojantis Mano užsakymų valdymas , ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki tvarkaraštyje numatyto išvykimo laiko.

Kai registruotasis bagažas įsigyjamas po pradinio užsakymo per „Mano užsakymai“, „Ryanair“ skambučių centrą arba oro uosto bilietų kasoje, bus taikomas didesnis bagažo mokestis40 € vienam asmeniui vienos krypties skrydžiui.

Intensyvaus keliavimo laikotarpiu, pvz., per Kalėdas, Velykas, vasarą, ir tam tikrais maršrutais registruotojo bagažo mokestis vienam asmeniui vienos krypties skrydžiui bus 35 € / 35 £.

Informacija parengta remiantis “Ryanair” bendrovės oficialiu tinklalapiu

84 komentarai apie “Nuo 2018 sausio keičiasi “Ryanair” bagažo taisyklės

 1. Snaigute Atsakyti

  Sveiki. Lagamina pirkau 55x40x20 matmenu, taciau pamatavus nuo ratuku jo auktis 57, ar reiks uz tai papildomai moketi. Svoris iki 10kg, ne daugiau.

 2. Laima Atsakyti

  Sveiki, lagamino matmenys 58-35-25 niekiap nepraeis? Tik keli cm . Aciu

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Laima,
   jeigu aukštį matuojate kartu su ratukais, tai viskas tvarkoje, čia standartas.

 3. Nerijus Atsakyti

  Sveiki, tai jeigu lagaminas 55-40-20 perduodamas i bagazo skyriu kaip registruotas, bet uz tai papildomai moketi nereikia, vadinasi jam negalioja ir draudziamu daiktu sarasas (skysciu, darbo irankiu ir pan.)?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Nerijau,
   jie skaito šį bagažą vis tiek kaip “cabin baggage” (rankinis bagažas), dėl to taikomi tokie pat reikalavimai kaip rankiniam bagažui.
   Registruotas bagažas skaitomas tik tas, kuris yra mokamas ir priduodamas registracijos metu.

   Detaliau apie tai:

   Cabin baggage
   Passengers with ‘Priority & 2 Cabin Bags’ (blue boarding pass) can bring 2 bags on board,

   1 small bag: 35cm x 20cm x 20cm
   1 cabin bag: 55cm x 40cm x 20cm
   Passengers without ‘Priority & 2 Cabin Bags’ (white boarding pass) can bring

   1 small bag on board (35cm x 20cm x 20cm)
   If a second cabin bag (55cm x 40cm x 20cm) is brought to the gate, it will be put in the aircraft hold free of charge.
   The carriage of liquids, aerosols and gels into the security restricted area of an airport and onboard aircraft is controlled in accordance with current EU Security Requirements.
   Click here for more information.

 4. Gražina Atsakyti

  Kaip suprantu nemokamai galima neštis 2 rankinius bagažus- kurio išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20  cm ir iki 55 cm x 40 cm x 20 cm dydžio (10kg), tik didesnis paimamas įsėdimo metu?
  Gražina

 5. Daiva Atsakyti

  mano kuprines ismatavimai 38/26/20-wizzair standartas.Ar pas jus tiks?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Daiva,
   pagal Ryanair taisykles į saloną leidžiama įsinešti du vnt. bagažo – vienas didesnis iki 10 kg 55cm x 40cm x 20cm, kitas mažesnis – 35 x 20 x 20 cm.

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Laba diena, Simona,
   jeigu sudėsite juos į leidžiamus du vnt. bagažo (lagaminas arba kuprinė), tuomet taip. Kitu atveju, jeigu nešite atskirai, gali ir nepraleisti. Jums reikėtų tiesiogiai oro uoste pasikonsultuoti šiuo klausimu.

 6. Olegas Atsakyti

  Sveiki, o kiek kainuoja reg bagazas, jei pirksiu ji internetu?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Olegai,
   Nuo 2017 m. lapkričio 1 d. „Ryanair“ taiko paprastesnes pigesnio registruotojo bagažo taisykles: yra viena kaina (25 €) ir vienas dydis (20 kg).
   Kai registruotasis bagažas įsigyjamas po pradinio užsakymo per „Mano užsakymai“, „Ryanair“ skambučių centrą arba oro uosto bilietų kasoje, bus taikomas didesnis bagažo mokestis – 40 € vienam asmeniui vienos krypties skrydžiui.

 7. Justina Atsakyti

  Sveiki, turėsiu tiktai vieną rankinę, kurios išmatavimai 42-26-20. Svoris apie 5 kg. Argi negalėsiu pasiimti į lėktuvo vidų?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Justina,
   turėtų Ryanair pagal viską leisti pasiimti tokią rankinę į lėktuvo vidų, nes nedaug viršija matmenys, bet gali būti, kad paprašys ir priduoti į bagažo skyrių, čia jau priklausys nuo Ryanair darbuotojų sprendimo oro uoste.

 8. Aistė Atsakyti

  Sveiki,

  ar 2 metų vaikui priklauso vežimėlis ir papildomas bagažas? Ar tik vežimėlis įskaičiuotas į bilieto kainą?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Aiste,

   Ryanair bagažo taisyklėse numatoma, kad iki 5 kg vaiko papildomą bagažą jūs galėsite pasiimti su savimi į lėktuvo saloną.

   “A baby bag up to 5kg may be carried by the accompanying adult in addition to their own cabin bag allowance when an infant (aged 8 days to 23 months) is travelling on an adult’s lap.”

 9. viktoras Atsakyti

  Sveiki, vaikui 4 metai ar uz vezimeli reikes moket ar ne ,labai skirtinga informacija

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,
   labai priklauso nuo vėžimėlio išmatavimų ir kokiu būdu jį sudėsite, ar tilps jis pvz į nustatytus Ryanair bagažo reikalavimus.
   Reikalavimai nemokamam bagažui: į saloną leidžia paimti iki 35x 20 x 20cm, prie įlaipinimo vartų priduoti iki 55cm x 40cm x 20cm. Jeigu viršijate šiuos dydžius, tuomet gali tekti įsigyti papildomą vietą lėktuve vėžimėliui.

 10. Alvyda Atsakyti

  Sveiki. Ar oro uoste pirktus pirkinius galima įsinešti kaip atskirą vienetą, ar turi tilpti į rankinę?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Alvyda,

   “Duty Free” zonoje, oro uoste pirktus daiktus galima įsinešti kaip atskirą vienetą specialioje pakuotėje (išduodama “Duty Free” parduotuvėse).

 11. Deividas Atsakyti

  Gera diena,
  Ar yra galimybe i salona pasiimti motociklininko salma? Apytiksliai 24x29x22

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Deividai, sveiki,
   taip, kadangi plius minus telpa į Ryanair salono bagažo išmatavimus (iki 35x20x20 cm), tačiau vis tik rekomenduojame pasitikslinti oro uoste, ar neprivers priduoti į registruotą. Pasirūpinkite tinkamu šalmo “įpakavimu”.

 12. Edita Atsakyti

  Sveiki,
  domina small bag: 35cm x 20cm x 20cm ismatavimai. 35cm tai cia aukstis ar plotis? Gal galima detaliau suzinot kurie cia skaiciai plotis, kurie aukstis?
  ACIU! 🙂

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Laba diena, Edita,

   aukštis 35 cm, ilgis ir plotis – po 20 cm.

 13. Rimantas Atsakyti

  Sveiki,ar galesiu isinesti i lektuvo salona savo rankini lagamina jeigu isnatavimai 58x35x20 be papildomo mokescio?Aciu.

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Rimantai,
   šis dydis jau viršija nustatytą, tad reikės priduoti prie įlaipinimo vartų į registruojamą bagažą.

 14. Daiva Atsakyti

  Sveiki,
  Ar kompiuterį galiu vežtis atskirame jam skirtame krepšyje, ar turiu sutalpinti į rankinio bagažo lagaminą?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Daiva,
   taip, būtent taip ir reikia, sudėti į atskirą krepšį.

 15. Modestas Atsakyti

  Sveiki, as nusipirkau bilietus ir man biliete raso kad small bag tai vadinasi man nepriklauso rankinis bagazas 10kg ar jis priklauso tik ji atiduosiu pries ilipant?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Modestai, Jums priklauso šis bagažas:
   – Kuprinę, rankinę ar kitokį krepšį, kurio išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20 cm galės įsinešti su savimi į lėktuvo saloną.
   – Lagaminas, kurio išmatavimai iki 55 cm x 40 cm x 20 cm, priklausantis keleiviams be pirmenybinio įlaipinimo bilieto, turės būti perduotas kaip registruotas bagažas šalia įlaipinimo vartų (nemokamai).

 16. Ona Atsakyti

  Ona, ka turėčiau daryti,kad į lėktuvo saloną galėčiau paimti 2 rankinio bagažo vienetus,nes mano skrydis VNO-EWR su persėdimu Osle. Bilietas 1 visai kelionei.Jei lagaminą 55x40x20 priduočiau į bagažą,ar jį turėčiau pasiimti Osle ir iš naujo registruotis skrydžiui?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Ona, kadangi Jūsų skrydis su persėdimu, tai Jūsų priduotas registruojamas bagažas nuskris kartu su Jumis iki pat EWR, tad nieko daryti Jums nereikia.

 17. Alina Atsakyti

  Laba diena, Ryanair skrendame dviese, bagaza pirkome 20kg.prasau pasakyti, ar bagaza galima butu dalinti i du lagaminus po 10kg ar vienas 20kg.nuosirdziai dekoju.

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Alina,

   Kiekvienas keleivis gali registruoti iki trijų registruojamo bagažo vienetus, pradinio užsakymo metu sumokėjęs taikomus registruojamo bagažo mokesčius, pasirinkdamas pirkti 20 kg registruojamo bagažo normą. Jeigu dalinsite į 2 vnt. po 10 kg, tai šiuos bagažus turės priduoti tas asmuo, ant kurio buvo pirktas bagažas.

 18. Auksė Atsakyti

  Laba diena,
  jeigu turėsiu rankini bagažą – lagaminą, kuris atitinka išmatavimus, ar galėsiu turėti papildomai rankinę.

 19. Milda Atsakyti

  Sveiki. O jeigu mano rankinės išmatavimai 32 x 29 x 4 cm, t.y. ji nestandartinė, bet išmatavimų sumos neviršija, galima įsinešti į saloną?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Milda,

   taip, be abejo galėsite įsinešti į saloną, nes neviršija nustatyto dydžio.

 20. Regina Atsakyti

  Labas, ar staline lempa kuri telpa i rankinio bagazo lagamina pasiimama i letkuvo vidu, galima veztis? Ar praleis?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Regina,
   abejotina, nes lempa dūžtanti. Pasitikslinkite geriau tiesiogiai Ryanair bendrovėje.

 21. Jonas Atsakyti

  Seiki, mano bagazo dydiis 55x40x23***
  Ar tie 3cm kels problemu? Nes tai vieta prie ratukų,

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,

   nekils problemų, tai standartinis dydis.

 22. Kuperis Atsakyti

  Sveiki, tai neregistruotas bagažas iki 55 cm x 40 cm x 20 cm atitinkantis standarta, kur turi būti priduodamas? ar oro uoste check-in metu ar prie įlaipinimo vartų? ar dar ten tikrina svorį? nes paprastai keliaujant su rankiniu bagažu svorio nelabai kur tikrina.. Ir juos surenka visus ir kaip po to atiduoda? Kodėl negalima neštis į vidų ?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,
   Lagaminas, kurio išmatavimai iki 55 cm x 40 cm x 20 cm, priklausantis keleiviams be pirmenybinio įlaipinimo bilieto, turės būti perduotas kaip registruotas bagažas šalia įlaipinimo vartų (nemokamai).

   Galite papildomai įsigyti registruojamą bagažą (už papildomą mokestį), tuomet šis bagažas bus priduodamas check-in metu.

 23. Deimantė Atsakyti

  Sveiki,
  Norėčiau paklausti ar galima rankiniam bagaže vežtis aukštakulnius?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,

   na taisyklėse nėra uždrausta. 🙂

 24. Laurynas Atsakyti

  Jeigu kurpinė 44x29x20, negalėsiu jos turėti lektuve prie savęs? Nes man netelpa nei fotoaparatas tada, jei imu mažesnę. O jo dėti kitur nenoriu. Ką patartumėte daryti?

 25. Jurga Atsakyti

  Sveiki,
  Į saloną imsiu rankinę ir mažą lagaminą. Kaip žinoma, lagamino matmenys turi būti 55-40-20. Mano lagamino matmenys 55-34-22(23). Plotis viršijamas 2-3cm. Ar nieko blogo? Ir ar galima lagamine vežti truputį vaistų bei vienkartinius moteriškus skustuvus? Ačiū.

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,

   porą cm tikriausiai nepadarys bėdos, turėtų praleisti. Dėl vaistų jums geriau pasitikslinti tiesiogiai Ryanair bendrovės, kokie būtent vaistai ir t.t. Dėl skustuvų abejotina, nes tai visgi aštrus daiktas.

 26. Monika Atsakyti

  Sveiki, jei turėsime tik po vieną lagaminą atitinkamų matmenų ir busime vieni iš pirmūjų po keleivių su pirmenybiniu įlaipinimu, ar galėsime lagaminėlį pasiimti į salona? Čia, kaip anksčiau, lyg tais 90 pirmų keleivių galėdavo įsimešti bagažą. Ar šios tvarkos jau nebėra?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,

   šios tvarkos jau nebeliko. Bet po vieną kuprinę, rankinę ar kitokį krepšį, kurio išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20 cm galima įsinešti su savimi į lėktuvo saloną.

 27. Nijole Atsakyti

  Sveiki, mano rankines dydis : aukstis 26, ilgis 28, plotis 15, ar galiu isinesti i salona kaip papildoma rankine ?

 28. Arune Atsakyti

  Sveiki,
  Jei mano kuprine yra apie 51x40x20 cm ar vis dar atitiks reikalavimus kaip nemokamas bagazas i salona?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,

   į saloną galima įsinešti tik iki 35 cm x 20 cm x 20 cm. Jūsų jau bus paimtas į bagažo skyrių.

 29. Žaneta Atsakyti

  Sveiki , ar galima į lagaminą 55x40x20 , kuris skaitysis kaip rankinis bagažas , nors nebus lėktuvo salone , įsidėti manikiūrines žirklutes , mažesniais nei 6 cm ašmenimis , dildę nagams , pincetą ? Nėrimo vašelį , metalinį ? Ar tiesa , kad vaikui iki 12 metų , galima įsinešti į lėktuvo saloną savo turimo vandens ?

 30. AGNĖ Atsakyti

  Laba diena, mano rankinio bagažo išmatavimai yra 54 x 34x 22 kuris kaip suprantu nemokamai bus paimtas .prie įlaipinimo vartų.
  “– Kuprinę, rankinę ar kitokį krepšį, kurio išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20 cm galės įsinešti su savimi į lėktuvo saloną.
  – Lagaminas, kurio išmatavimai iki 55 cm x 40 cm x 20 cm, priklausantis keleiviams be pirmenybinio įlaipinimo bilieto, turės būti perduotas kaip registruotas bagažas šalia įlaipinimo vartų (nemokamai).”
  Tai mažą kuprinę dar galėsiu įsinešti į lėktuvo saloną? mano bilietas neturi pirmenybinio įlaipinimo.
  Ačiū.

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki, Agne,

   taip, mažą kuprinę galėsite pasiimti su savimi į saloną, o didesnį bagažą paims prie įlaipinimo vartų.

 31. Inga Atsakyti

  Sveiki, ar skrendant i Ispanija uztenka tureti asmens tapatybes kortele? Ar butinas pasas?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,
   Ispanija tai ES šalis, žinoma, galėsite skristi ir su asmens tapatybės kortele.

 32. Marius Atsakyti

  Sveiki, jei mano kuprinė viršija nedaug išmatavimų sumą 35x20x20, tai ar bus leista pasiimti ją į saloną?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Mariau,

   turėtų praleisti į saloną, jei labai nedaug viršija.

 33. Rasa Atsakyti

  Laba diena, ar gerai suprantu:
  Lagaminas atitinkantis standartus 53x35x20 bus paimtas į bagažo skyrių.
  Kuprinė 40×50, tai jau nbebus leidžiama į saloną? ar tada reikia primokėti? jei taip, tai kiek?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Laba diena,

   jei kuprinės išmatavimai iki 55 cm x 40 cm x 20 cm, be pirmenybinio įlaipinimo bilieto, turi būti perduota kaip registruotas bagažas šalia įlaipinimo vartų (nemokamai).

 34. Gabrielė Atsakyti

  Sveiki , jeigu mano rankinė yra 30x27x18, ar leistų ją pasiimti į lėktuvą?

 35. Ruta Atsakyti

  Sveiki ar priklauso vaikui 1.6metu rankinis bagazas? Ar tik tas papildomas iki 5kg?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Ruta,

   There is no cabin bag allowance for an infant (aged 8 days to 23 months). Vaikams nuo 8 iki 23 mėnesių nepriklauso rankinis bagažas, tik krepšys iki 5 kg.

 36. Inga Atsakyti

  Sveiki, skrendu su vaiku kuris sedės man ant keliu turėsiu rankinuka, ir lagamina ant ratuku. Ant bilieto rašo non priority, tai lagamina galėsiu pasiimti į salona ar reiks atiduoti. Jai taip tai kur?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,

   taip, galėsite pasiimti į saloną, jei išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20 cm.

 37. Tamara Atsakyti

  Ar nuo liepos 1 d. nebus vėl pasikeitimų ir ar turėdama Priorety bilietą rankinį bagažą nepaims?

 38. Justinas Atsakyti

  Sveiki, Norejau paklausti del vaistu skraidinimosi, As geriu siokius tokius raminamus, ir noriu skraidintis i UK , nes man juos raso seimos daktare, nes man jie yra reikalingi, bet kaip zinote, dabar recepto neraso, israso elektronini recepta. ar galima skraidintis?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,
   Išimtys bus taikomos ir tiems keleiviams, kurie į saloną norės įsinešti medicininių reikmenų, būtinų jų sveikatos būklei palaikyti skrydžio metu, bet apie tai jie turėtų perspėti „Ryanair“ bendrovę iš anksto.
   Justinai, tai jums geriau būtų pasiskambinti tiesiogiai į Ryanair bendrovę ir paklausti dėl jūsų vartojamų konkrečių vaistų.

 39. Rasa Atsakyti

  Sveiki,nusipirkome bilietus priority,kadangi skrendam su kudikiu,2 cabinn bags ir checked bag (20kg.)
  Tai noreciau paklausti ar ta bag 20kg.galesiu nestis i salona ar paims i bagaza?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Laba diena, Rasa,
   Lagaminas, kurio išmatavimai iki 55 cm x 40 cm x 20 cm, priklausantis keleiviams be pirmenybinio įlaipinimo bilieto, turės būti perduotas kaip registruotas bagažas šalia įlaipinimo vartų (nemokamai). Tai kadangi įsigijote “priority”, tai galėsite bagažą įsinešti į saloną.

 40. Aušra Atsakyti

  Sveiki,
  Ar 35 x 25 x 20 cm kuprinė (su 5 cm ilgio paklaida) būtų priimta kaip mažasis rankinis bagažas?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Aušra, taip, tai skaitosi rankinis mažas bagažas Ryanair avialinijose.

 41. Karolina Atsakyti

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar galima į rankinį bagažą įsidėti kvepalus (7ml, čia kaip testeris tik labai mažame buteliuke)?

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Karolina, taip, galima įsidėti iki 100 ml talpos.

 42. Algirdas Atsakyti

  Sveiki,
  Ar galima praeinant patikrino punktus ir lipant į lėktuvą būti užsidėjus ant galvos slidinėjimo šalmą ? Ar nėra tarkim kokių specialių orouosto saugumo taisyklių ar pan.? Tai daryčiau taupant svorį rankiniam bagaže.
  Ačiū

  • admin Įrašo autorius(-ė)Atsakyti

   Sveiki,
   abejojame, kad Jums oro uoste leis į lėktuvą lipti su šalmu ant galvos. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *