Naktinės Bosforo šviesos sužavės kiekvieną!

Pamatykite Stambulą visu jo grožiu naktinės išvykos metu, kuomet romantiškai plauksite laivu per Bosforo sąsiaurį.. Atsidursite tarp dviejų žemynų – Europos ir Azijos, grožėsitės naktiniais Stambulo vaizdais ir, kai plauksite po Bosforo tiltu, nepamirškite sugalvoti norą – tikrai išsipildys!

Kelionės metu jūsų laukia skani turkiškų patiekalų vakarienė, neriboti alkoholiniai gėrimai ir užvedanti karšta programa “Turkiška naktis” su gyva muzika, pilvo šokiais, nacionaliniu ir Kaukazo folkloru, šokiais. Vakaro pabaigoje visi bus kviečiami šokti skambant gyvai muzikai! 

 

Ekskursijos vykdomos:

NAKTINIS BOSFORAS (naktinė išvyka Bosforu, vakarienė, programa “Turkiška naktis”, transporto ir gido paslaugos)

19.30 – 00.00  vykdoma kiekvieną dieną

 

 

 

OSMANŲ SOSTINĖ (hipodromo aikštė, mėlynoji Sultanahmet mečetė, Topkapi rūmai, Hamam Hürrem Sultan ,transporto ir gido paslaugos). Ekskursijos pabaigoje, pagal turistų pageidavimus, galima nuvykti apsipirkimams į prekybos centrą.

08.30-13.00  vyksta trečiadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais

 

 

Topkapi rūmai yra vienas iš pagrindinių Stambulo paminklų ir vienas iš žymiausių pasaulio muziejų. Jis buvo pastatytas 1479 m. pagal Sultono Mehmet nurodymą, netoli Marmuro jūros pakrantės, o 400 metais iki XIX a. vidurio, rūmai buvo pagrindinė Turkijos padišakų rezidencija. Muziejus eksponuoja tik dešimtadalį eksponatų, iš viso apie 65 tūkstančius. Rūmų komplekso dalį sudaro arsenalo rūmai, haremas, iždas, biblioteka, senovinių rankraščių rinkinys ir daugelis paviljonų. Pateikti unikalūs rankų darbo gaminiai, pagaminti iš porceliano, sidabro, aukso ir brangiųjų akmenų, kurie nustebins net patyrusius keliautojus.

Rūmų teritoriją supa žaluma, jos plotas yra 700 tūkstančių kvadratinių metrų. Rūmų kompleksas yra apsuptas gražių sodų ir parkų. Turėsite galimybę pasivaikščioti po jas ir padaryti vaizdingas nuotraukas.

 

Mėlynoji mečetė arba Sultanahmet mečetė yra vienas iš svarbiausių Stambulo simbolių. Mečetė buvo pastatyta XVI amžiuje pagal Sultono Ahmet I užsakymą, tai yra didžiausias ne tik islamo, bet ir pasaulio architektūros šedevras, taip pat viena iš didžiausių pasaulyje mečečių. Mečetės pavadinimas kilo iš rankų darbo baltos ir mėlynos spalvos plytelių, kurios buvo naudojamos mečetės vidaus apdailai.

 

 

Hipodromo aikštė užima dalį Sultanahmet aikštės. Hipodromo statyba prasidėjo 203 m. Romos imperatoriaus Septimius Severus laikais, kai senovinis Bizantijos miestas stovėjo Stambulo vietoje. Aikštė buvo skirta lenktyniniams kovos vežimams – tai vienas iš įspūdingiausių tų laikų varžybų. Tada 330 metais, imperatorius Konstantinas pertvarko plotą, padidindamas jos teritorijos ilgį ir plotį. 1453 m., po Konstantinopolio užkariavimo turkais, hipodromas jau buvo naudojamas masinėms pramogoms. Aikštė išsaugojo seniausius architektūros paminklus: 300 tonų Egipto obeliskas iš balto rožinio Aswan granito, datuojamas XVI a. Pr. Kr. e., ir Serpentino kolona, ​​simbolizuojanti graikų pergalę prieš persus 479 m. pr. Kr.

Vokietijos fontanas, esantis centrinėje Sultanahmet aikštėje, buvo vokiečių padovanotas Osmanų imperijai, 1898 m. Kaiserio Vilhelmo II antrojo vizito į Stambulą atminimui. Fontanas, pastatytas neobizantinio stiliaus, apipavidalintas auksine mozaika. Jis buvo suprojektuotas Vokietijoje, o po to gabenamas į Stambulą.

 

“Hamam Hürrem Sultan” buvo pastatytas 1557 m. pagal Sultono Suleimano nurodymą savo mylimai žmonai. Po 1910 m. hamamo pastatas buvo uždarytas ir apleistas. Po restauravimo darbų, 2011 m. pirtis vėl buvo atidaryta, o dabar atrodo taip pat, kaip prieš 450 metų. Reikėtų pažymėti, kad 17 mln. turkiškų lirų buvo išleista restauruojant šią pirtį. Dabar pirtis veikia ir laikoma brangiausia ir elitine pirtimi visoje Turkijoje.

 

Savaitgalio paketas „ Bosforo šviesa“ – TIK 54€!

2 dienų ekskursinė programa + transporto paslaugos + “Shoping” turas

   1 diena : Išvykimas į naktinį Bosforą

 • “Turkiška naktis” programa
 • Diskoteka
 • Vakarienė / alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai

   2 diena : ekskursija „Osmano sostinė“

 • Mėlynoji mečetė
 • Topkapi rūmai
 • Hipodromo aikštė
 • Hamam Hurrem Sultan (iš išorės)

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Grupinis transferis iš Atatiurk oro uosto – viešbutis – Atatiurk oro uostas
 • Gido paslaugos (rusų kalba)
 • Bilietai į muziejų
 • Pietūs
 • Dovana Shoping turas (apsipirkimams)

 

Užsakyti ekskursiją bei lėktuvo bilietus galite šiais būdais:

  +37068164527
   vikt.orija
  info@vizalija.lt