Į Kaliningradą – elektroninės vizos

Dėl Rusijos Federacijos elektroninių vizų išdavimo užsieniečiams, vykstantiems į Kaliningrado sritį

Rusijos Federacijos elektroninės vizos mechanizmas užsienio valstybių piliečiams, vykstantiems į Kaliningrado sritį turizmo ir kitais tikslais, pradėjo veikti nuo 2019 m. liepos 1 d.

53 valstybių, kurių piliečiai gali gauti elektronines vizas, sąrašas yra patvirtintas Rusijos Federacijos Vyriausybės nutarimu. Susipažinti su šiuo sąrašu galima Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento arba Rusijos Federacijos Kaliningrado srities tarptautinių ir tarpregioninių santykių agentūros interneto svetainėse. Elektroninės vizos gavimui užsienietis ne vėliau kaip likus 4 paroms iki planuojamos kelionės į Kaliningrado sritį Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento interneto svetainėje turi užpildyti elektroninį prašymą online režimu. Kartu su prašymu turi būti pateikta asmens nuotrauka. Patvirtinimą apie elektroninės vizos išdavimą užsienietis gaus ne vėliau kaip po 4 parų po prašymo pateikimo elektroninės vizos išdavimo sistemoje. Jame bus nurodytas identifikacinis numeris, kuris turės būti pateiktas Rusijos Federacijos pasienio kontrolės punkte kartu su galiojančiu asmens tapatybės dokumentu (Lietuvos Respublikos pasu). Taip pat užsienietis privalo turėti medicininių išlaidų kelionėje draudimo polisą bei bilietus ar kitus dokumentus, patvirtinančius ir garantuojančius užsieniečio išvykimą iš Rusijos Federacijos.

Užsieniečiai į Kaliningrado sritį galės vykti per Kybartų – Černyševskojė, Ramoniškių – Pogranyčnyj, Panemunės – Sovetsko ir Nidos –Morskoje pasienio kontrolės punktus, taip pat Kaliningrado Chrabrovo oro uostą bei jūrų uostus. Geležinkelio PKP Černyševskoje prie sistemos planuojama prijungti vėliau, iki šių metų pabaigos. Išvykti iš Rusijos Federacijos teritorijos privaloma iš Kaliningrado srities.

Elektroninės vizos galiojimo trukmė – 30 kalendorinių dienų, galimas buvimo laikas Kaliningrado srityje – 8 paros. Konsulinis mokestis už šio tipo vizas nebus imamas.

  Užpildykite žemiau esančią formą, prisekite paso kopiją (puslapis su jūsų duomenimis).

  Prisekite Jūsų veido spalvotą el. nuotrauką dokumentams, turi būti kokybiškas vaizdas,šviesus fonas, žvilgsnis tiesiai į kadrą.

  Netrukus į Jūsų el. paštą atsiųsime sąskaitą tarpininkavimo mokesčio apmokėjimui (10 Eur), ir, jeigu neturite, privalomo draudimo apmokėjimui.

  Jeigu keliauja daugiau nei 1 asmuo, tarpininkavimo mokestis tik 5 Eur/asm.

  Maksimalus buvimo laikas Kaliningrade iki 8 parų. El. viza išduodama 30 dienų laikotarpiui.

  Patvirtinimas apie el. vizos gavimą gaunamas per 4 k.d. nuo apmokėjimo gavimo. Užsakymo pateikimo diena nesiskaičiuoja!

  Kiek asmenų keliauja kartu, kuriems bus užsakoma el.viza?(*)

  Planuojama įvažiavimo data nuo(*)

  Paskutinio vizito į Rusiją data (jei buvote):

  Nuo

  Iki


  Ar turite privalomą kelionės sveikatos draudimą?(*)

  Reikalinga sąsk.faktūra? Įrašykite įmonės duomenis:

  Įkelkite paso (-ų) nuotrauką(*)

  Įkelkite Jūsų veido nuotrauką .jpeg formatu(*)

   

  Informacija parengta remiantis LR generalinio konsulato Kaliningrade tiklalapiu

  4 komentarai apie “Į Kaliningradą – elektroninės vizos

  1. Žaneta

   ačių viskas suptantoma, o jeigu važiosi savo mašima kaip tai atrodis?

  2. Algirdas

   Prašau elektroninės vizos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį aplankyti žmonos Tatianos Beliaevos artimuosius.Viza reikalinga 2019m.liepos mėnesiu.

  3. admin Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena, Algirdai,
   mielai padėsime Jums įforminti el. vizą į Kaliningradą. Jums tereikia užpildyti mūsų svetainėje esančią online užsakymo formą.

  4. admin Įrašo autorius(-ė)

   Žaneta,
   su savo mašina taip pat galite važiuoti. Automobiliui būtina įsigyti žalią kortą (draudimą), atspausdintą ant originalaus žalio blanko.

  Komentarai uždrausti.